Breaking News

Sponsor wicemistrza Polski złożył wniosek o upadłość

[sociallocker id=”660″] [/sociallocker]

Pamiętacie jak w tamtym roku mieliśmy aferę ze Stocznią Szczecin, która miała zwojować Polską Ligę Siatkówki,a ostatecznie w okolicznościach skandalu nawet nie dokończyła ligi? To samo może teraz spotkać drugą ekipę poprzedniego sezonu czyli ONICO Warszawa. Przypominamy,że ONICO podpisało kontrakty z takimi gwiazdami jak Kevin Tillie czy grający w poprzednim sezonie w Rosji Udrysem.

Sponsor wicemistrza Polski złożył wniosek o upadłość

Jeden z największych importerów paliw – Onico, 1 sierpnia złożył do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości.

W związku ze złożeniem przez ONICO S.A., właściciela 100% akcji klubu, wniosku o ogłoszenie upadłości, Zarząd ONICO Warszawa informuje, że prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi inwestorami i sponsorami, którzy pozwolą utrzymać aktualny poziom sportowy zespołu. O ich przebiegu będziemy informować na bieżąco.

Trzyletnia umowa sponsorska pomiędzy spółkami, która wygasa wraz z końcem sierpnia bieżącego roku, nie była i nie jest jedynym źródłem finansowania klubu. W związku z problemami ONICO S.A., które nasiliły się w ostatnich dniach, została podjęta decyzja o nieprzedłużeniu wyżej wymienionej umowy.

Z Zarządem ONICO S.A prowadzone są rozmowy mające na celu pozytywne rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Wolą obu stron jest dalsze funkcjonowanie klubu na jak najwyższym poziomie.

Zarząd ONICO Warszawa jest w stałym kontakcie z Zarządem Polskiej Ligi Siatkówki, który na bieżąco otrzymuje informacje o aktualnej sytuacji klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *