Breaking News

Jedziemy na Igrzyska Olimpijskie!

Trwa właśnie mecz naszych siatkarzy przeciwko reprezentacji Słowenii. Podopiecznym Vitala Heynena po wygraniu pojedynków z Tunezją oraz Francją do upragnionego awansu brakowało tylko jednego wygranego seta przeciwko Słowenii. Spotkanie zaczęliśmy dość ospale co w konsekwencji skończyło się przegranym pierwszym setem 21-25. Druga odsłona była bardzo wyrównana,ale ostatecznie to aktualni mistrzowie Świata triumfowali do 23 i stało się jasne, że to reprezentacja POLSKI jest pewna wyjazdu na igrzyska olimpijskie w Tokio. W trzecim secie również triumfowali Polacy i ponownie do 23. Czwarty i ostatni set w tym meczu nasza reprezentacja wygrała do 21 i całe spotkanie 3-1.

Polska – Słowenia 3-1 (21-25,25-23,25-23,25-21)