Breaking News

Gwiazdor NFL brutalnie zamordował swoją żonę. Został ułaskawiony.

Chciałbym rozpocząć serie artykułów o morderstwach wśród znanych sportowców, a także o skandalicznych wyrokach jakie otrzymali. Na początek były gwiazdor NFL.

O.J Simpson, były gwiazdor ligi NFL, znany również z kariery aktorskiej. W konflikt z prawem wszedł 12 czerwca 1994 roku, kiedy to przed domem swojej byłej żony Nicole dokonał prawdziwej jatki. Oprócz byłej żony ofiarą Simpsona padł też Ronald Goldman – kelner z pobliskiej restauracji. Według policyjnego śledztwa pechowy kelner pojawił się na miejscu w trakcie lub krótko po tym, jak Simpson zarżnął swoją żonę nożem. Słowo „zarżnął” jest tu wyjątkowo na miejscu, ponieważ kobietę znaleziono z niemal odciętą głową. Co ciekawe, w wyniku licznych błędów śledczych Simpson rok później, w 1995, został uniewinniony przez ławę przysięgłych.

Odbierz 20 złotych bez depozytu tutaj

W 2006 roku napisał książkę o tym, co by było gdyby zabił swoją byłą żonę. W 2008 roku został  skazany na 33 lata więzienia z możliwością warunkowego zwolnienia po odbyciu co najmniej 9 lat orzeczonej kary. Dwa lata temu wyszedł na wolność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *